VI Ogólnopolski Festiwal Taneczny "Róża 2013"

Podczas Festiwalu Tanecznego "Róża 2013" wystąpiło 83 zespoły (1210 tancerzy i tancerek), 49 trenerów, w różnych kategoriach wiekowych, reprezentujące 31 miast z kilku województw (Bielsko Biała, Bytom, Chrzanów, Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Koziegłowy, Libiąż, Marklowice, Miasteczko Śląskie, Mysłowice, Myślachowice, Osiek, Oświęcim, Poczęsna, Poniszowice Śląskie, Pyskowice, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tworków, Tychy, Zabrze, Żory, Żywiec).

Turniej sędziowali:
- pani Małgorzata Szyszka - dyplomowany trener i choreograf tańca ludowego
- pani Sabina Delmaczyńska - trener, instruktor, choreograf w technikach modern, taniec współczesny, jazz, tancerka Grupy Tańca Współczesnego
- pan Adam Szendzielorz - trener, choreograf, tancerz S-klasy w tańcach latynoamerykańskich

UCZESTNICY
Nazwa grupy Miejscowość Szkoła / Klub Zajęte miejsce
Kategoria do lat 13
Formacja Tańca Jazzowego Flexi Bielsko Biała Ognisko Pracy Pozaszkolnej I miejsce
AXEL Chrzanów Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddzialami Integracyjnymi II miejsce
Happy Oświęcim Szkoła Podstawowa nr 1 III miejsce
Gimone 2 Sosnowiec Uczniowski Klub Sportowy "Orlęta" Wyróżnienie I stopnia
Diament Oświęcim Szkoła Podstawowa nr 1 Wyróżnienie I stopnia
Ventus Oświęcim Studio tańca Astra & KKfitness Studio Katarzyna Kornaś Wyróżnienie I stopnia
Rytm 2 Czerwionka-Leszczyny Miejski Ośrodek Kultury Wyróżnienie I stopnia
Bingo Oświęcim Szkoła Tańca ASTRA Wyróżnienie I stopnia
Zespół Tańca Nowoczesnego "Mały Art" Mysłowice Studio Ruchu "Open Dance" Wyróżnienie I stopnia
Zespół tańca Nowoczesnego PARADOX MINI gr. A Pyskowice Miejski Ośrodek Kultury i Sportu Wyróżnienie I stopnia
Ladies Oświęcim Szkoła Tańca Prestiż Wyróżnienie I stopnia
Dance One Oświęcim Szkoła Tańca Prestiż Wyróżnienie I stopnia
Smerfy II Miasteczko Śląskie Miejski Ośrodek Kultury Wyróżnienie II stopnia
Blask Oświęcim Szkoła Tańca Prestiż Wyróżnienie II stopnia
Perfekt Libiąż Studio Tańca Marty Kremer Wyróżnienie II stopnia
Zespół Taneczny "Uśmiech" kadetki Tworków Gminny Zespół Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Wyróżnienie II stopnia
Axel Junior Chrzanów Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddzialami Integracyjnymi Wyróżnienie II stopnia
Fuete Jastrzębie-Zdrój Centrum Baletu Rosyjskiego przy Studio Tańca Dance-Passion Wyróżnienie II stopnia
Akcent Oświęcim Studio tańca Astra & KKfitness Studio Katarzyna Kornaś Wyróżnienie II stopnia
Ego-Junior Żywiec Miejskie Centrum Kultury Wyróżnienie II stopnia
Zespół Taneczny "Aplauz" Marklowice Stowarzyszenie Artystyczne Zespołu "Aplauz" Wyróżnienie II stopnia
Zespół Tańca Nowoczesnego PARADOX MINI gr B Pyskowice Miejski Ośrodek Kultury i Sportu Wyróżnienie II stopnia
Flesz Junior Siemianowice Śląskie Siemianowickie Centrum Kultury Wyróżnienie II stopnia
Domino Rybnik Młodzieżowy Dom Kultury Wyróżnienie II stopnia
Tęcza Osiek Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Wyróżnienie II stopnia
Formacja Tańca Towarzyskiego "Monsun" Bielsko-Biała Miejski Dom Kultury Wyróżnienie II stopnia
Gimone 1 Sosnowiec Uczniowski Klub Sportowy "Orlęta" Wyróżnienie III stopnia
Klips Libiąż Studio Tańca Marty Kremer Wyróżnienie III stopnia
Zespół Tańca "MonArt" Mysłowice Studio Ruchu "Open Dance" Wyróżnienie III stopnia
Zespół Tańca "Mini ART" Tychy Punkt Przedszkolny "Akademia Radosnego Malucha" Wyróżnienie III stopnia
Fuksik Libiąż Studio Tańca Marty Kremer Wyróżnienie III stopnia
Pasja 1 Radzionków Centrum Kultury "Karolinka" Wyróżnienie III stopnia
Pasja 2 Radzionków Centrum Kultury "Karolinka" Wyróżnienie III stopnia
Badoo Sosnowiec Wyróżnienie III stopnia
Dziecięcy Zespół Tańca Estradowego BŁYSK II Poczęsna Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji Wyróżnienie III stopnia
Aplauz Gliwice Szkoła Podstawowa nr 20 Wyróżnienie III stopnia
Gaduły II Gliwice Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Wyróżnienie III stopnia
Gaduły III Gliwice Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Wyróżnienie III stopnia
Wesołe Nutki Dąbrowa Górnicza Szkoła Podstawowa nr 31 Wyróżnienie III stopnia
Kategoria od 14 do 16 lat
TACY-SAMI Ruda Śląska Zespół Szkół Specjalnych nr 3 im. Św. Łukasza Wyróżnienie specjalne
Efekt Oświęcim Szkoła Podstawowa nr 1 I miejsce
Zespół Taneczny "Uśmiech" juniorki Tworków Gminny Zespół Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki II miejsce
Flesz Oświęcim Szkoła Tańca ASTRA Wioletta Kowalczyk III miejsce
Zespół Tańca Nowoczesnego PARADOX I Pyskowice Miejski Ośrodek Kultury i Sportu Wyróżnienie I stopnia
Impuls Jaworzno Gimnazjum nr 11 Wyróżnienie I stopnia
Imagination Myślachowice Dom Kultury Wyróżnienie I stopnia
Impakt Żory Miejski Ośrodek Kultury Wyróżnienie I stopnia
EFEKT gr. średnia Rybnik Młodzieżowy Dom Kultury Wyróżnienie I stopnia
Mak III Zabrze Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 Wyróżnienie I stopnia
Artis Rybnik Fundacja Elektrowni Rybnik Wyróżnienie I stopnia
Jazz Generation One Tychy Tito Dance Studio Wyróżnienie II stopnia
Bez Nazwy Radzionków Centrum Kultury "Karolinka" Wyróżnienie II stopnia
Ell Oświęcim Studio Tańca Astra & KKFitness Studio Katarzyna Kornaś Wyróżnienie II stopnia
Rytm 1 Czerwionka-Leszczyny Miejski Ośrodek Kultury Wyróżnienie II stopnia
Zespół Tańca "TRANS" Katowice Gimnazjum nr 14 Wyróżnienie II stopnia
Zespół Tańca Estradowego TAKT Poczesna Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji Wyróżnienie II stopnia
Crazy I Miasteczko Śląskie Miejski Ośrodek Kultury Wyróżnienie II stopnia
Gaduły I Gliwice Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 Wyróżnienie II stopnia
NoGravitation Tychy Tito Dance Studio Wyróżnienie III stopnia
Reaktywacja Żory Żory Miejski Ośrodek Kultury Wyróżnienie III stopnia
Formacja GOK Poniszowice Śląskie Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec Wyróżnienie III stopnia
Zespół Taneczny Szok Koziegłowy Zespół Szkół Wyróżnienie III stopnia
Nielegalne Knurów Akademia Tańca PERFECT Wyróżnienie III stopnia
Blue Fighters Bytom Gimnazjum nr 2 Wyróżnienie III stopnia
Pelikany Bytom Gimnazjum nr 2 Wyróżnienie III stopnia
Kategoria od 17 lat
Advance Bielsko-Biała Szkoła Tańca Atmosfera Galeria Sfera 1 I miejsce
Teatr Tańca Pasja Bielsko-Biała Zespół Szkół Ogólnokształcących im. AK II miejsce
Solvay Jaworzno Miejskie Centrum Kultury i Sportu, Klub "Gigant" III miejsce
Mak I Zabrze Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 Wyróżnienie I stopnia
Euforia Jaworzno Klub "NIKO" Wyróżnienie I stopnia
The Hoofers Wyróżnienie I stopnia
Ego-Dance Żywiec Miejskie Centrum Kultury Wyróżnienie I stopnia
Paradox Jaworzno Teatr Sztuk Wyróżnienie I stopnia
Iluzja I Gliwice Młodzieżowy Dom Kultury Wyróżnienie II stopnia
JazzUnion Tychy Tito Dance Studio Wyróżnienie II stopnia
Fałsz Oświęcim Szkoła Tańca ASTRA Wyróżnienie II stopnia
Zespół Tańca "Art" Mysłowice Studio Ruchu "Open Dance" Wyróżnienie II stopnia
Reflex Rybnik Młodzieżowy Dom Kultury Wyróżnienie II stopnia
Formacja Tańca Towarzyskiego "Tajfun" Bielsko-Biała Miejski Dom Kultury Wyróżnienie III stopnia
Enter Crew Żywiec "Papiernik" Klub Miejskiego Centrum Kultury Wyróżnienie III stopnia
Arte Jaworzno Młodzieżowy Dom Kultury Wyróżnienie III stopnia
EFEKT gr. starsza Rybnik Dom Kultury w Niedobczycach Wyróżnienie III stopnia
Mniej Więcej Tychy Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 Wyróżnienie III stopnia


Sponsorzy Festiwalu:

Pracownia Reklamowa WATERMELON - www.watermelon.com.pl
KONSUL Trofea Sportowe - www.konsul.biz.pl
Grafprint - drukarnia i studio reklamy - www.grafprint.pl
Mała Gastronomia Katarzyna Bobek Sosnowiec
NCC Nieruchomości - www.ncc-nieruchomosci.pl


1 2
3 4
5 6
7 8
9 10
11 12
13 14
15 16
17 18
19 20
21 22
23 24
25 26
27 28
29 30
31 32
33 34
35 36
37 38
39 40
41 42
43 44
45 46
47 48
49 50
51 52
53 54
55 56
57 58
59 60
61 62
63 64
65 66
67 68
69 70
71 72
73 74
75 76
77 78