IV Ogólnopolski Festiwal Taneczny "Róża 2011"

Podczas Festiwalu Tanecznego "Róża 2011" wystąpiło 80 zespołów (1087 tancerzy i tancerek), 54 trenerów, w różnych kategoriach wiekowych, reprezentujące 26 miasta z kilku województw (Brzeg Dolny, Chorzów, Czeladź, Czerwionka - Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Dębica - Nagawczyna, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Kraków, Marklowice, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Oświęcim, Przeczyce, Przywory, Pyskowice, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Świerklany, Tarnów Opolski, Tworków, Tychy, Zabrze).

Turniej sędziowali:
- pani Małgorzata Szyszka - dyplomowany trener i choreograf tańca ludowego
- pani Aleksandra Węglarczyk - trener, choreograf, tancerka S-klasy w tańcu latynoamerykańskim
- pan Adam Szendzielorz - trener, choreograf, tancerz S-klasy w tańcach latynoamerykańskich
- pani Mirella Spratek-Teska - pedagog, choreograf, instruktor tańca współczesnego
- pan Witalij Jakimowicz - baletmistrz, absolwent kijowskiej szkoły baletowej, pedagog, choreograf, trener klasy Polish Level I Cheerleaders, sędzia cheerleaders

UCZESTNICY
Nazwa grupy Miejscowość Szkoła / Klub Zajęte miejsce
Kategoria do lat 13
PIRUET Dębica - Nagawczyna Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE I miejsce
PROMYCZKI Ruda Śląska Osiedlowy Dom Kultury "Matecznik" II miejsce
RYTMY PLANETY II Brzeg Dolny Dolnobrzeski Ośrodek Kultury III miejsce
DZIECIĘCY ZESPÓŁ TANECZNY "PLUM" Pyskowice Miejski Ośrodek Kultury i Sportu Wyróżnienie I stopnia
Flesz Oświęcim Szkoła Tańca Astra Wioletta Kowalczyk Wyróżnienie I stopnia
Gwiazda Ruda Śląska Stowarzyszenie Rekreacyjno - Sportowe "Gwiazda" Wyróżnienie I stopnia
Zespół Taneczny "Aplauz" Marklowice gr. młodsza Marklowice Marklowickie Stowarzyszenie Kobiet Wyróżnienie I stopnia
Zespół Taneczny "Uśmiech" gr. młodsza Tworków Gminny Zespół Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Wyróżnienie I stopnia
Zespół Tańca "MAŁY ART" Mysłowice Studio Ruchu "Open Dance" Wyróżnienie I stopnia
Zespół Tańca Nowoczesnego PARADOX MINI Pyskowice Miejski Ośrodek Kultury i Sportu Wyróżnienie I stopnia
FUKS Tarnów Opolski Gminny Ośrodek Kultury Wyróżnienie II stopnia
MACZEK Zabrze Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 Wyróżnienie II stopnia
MIKROELEMENT Tarnów Opolski Gminny Ośrodek Kultury Wyróżnienie II stopnia
MINI STARS Kraków Młodzieżowy Dom Kultury im. J. Korczaka Wyróżnienie II stopnia
Ventus Oświęcim Szkoła Tańca ASTRA Wioletta Kowalczyk Wyróżnienie II stopnia
Zespół Tańca "Mini ART" Mysłowice Studio Ruchu "Open Dance" Wyróżnienie II stopnia
AKCENT Oświęcim Szkoła Tańca ASTRA Wioletta Kowalczyk Wyróżnienie III stopnia
BŁYSK MINI Czeladź Spółdzielczy Dom Kultury "ODEON" Wyróżnienie III stopnia
Blue Gliwice Studio Tańca Zdrowia i Urody Let's Dance Wyróżnienie III stopnia
FIGIEL Rybnik Młodzieżowy Dom Kultury Wyróżnienie III stopnia
Iguana Mini Dance Sosnowiec Concret Andrzej Ciszewski Wyróżnienie III stopnia
INVITATION Sosnowiec Concret Andrzej Ciszewski Wyróżnienie III stopnia
MINI FLEX Rybnik Młodzieżowy Dom Kultury Wyróżnienie III stopnia
Red-Gray Girls Przeczyce Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Wyróżnienie III stopnia
SANTEX Tarnów Opolski - Przywory Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowie Opolskim - Filia Przywory Wyróżnienie III stopnia
Teatr Tańca DOMINO Rybnik Młodzieżówy Dom Kultury Wyróżnienie III stopnia
Wesołe Nutki Dąbrowa Górnicza Szkoła Podstawowa nr 31 Wyróżnienie III stopnia
Youngirls Czeladź Szkoła Podstawowa Nr 3 Wyróżnienie III stopnia
Zespół Folklorystyczny "Dąbrowa" Dąbrowa Górnicza Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej Wyróżnienie III stopnia
Zespół Taneczny KWADRAT Świerklany Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce Leszczynach przy Szkole Podstawowej nr 1 w Świerklanach Wyróżnienie III stopnia
Zespół Tańca Folklorystycznego SP nr 7 "Złote Piaski" grupa młodsza Czeladź Szkoła Podstawowa Nr 7 im. 1000-lecia Państwa Polskiego Wyróżnienie III stopnia
Zespół Tańca Nowoczesnego SYSTEM-grupa młodsza Rybnik Dom Kultury Boguszowice Wyróżnienie III stopnia
Zespół Tańca Nowoczesnego SYSTEM-grupa średnia Rybnik Dom Kultury Boguszowice Wyróżnienie III stopnia
Kategoria od 14 do 16 lat
TACY-SAMI Ruda Śląska Zespół Szkół Specjalnych nr 3 im. Św. Łukasza, Gimnazjum nr 11 Wyróżnienie specjalne
Zespół Tańca Współczesnego "ALACARTE" Pyskowice Miejski Ośrodek Kultury i Sportu I miejsce
Zespól Misz-Masz grupa "B" Czeladź Miejski Zespół Szkół II miejsce
SOUL-GRUPA C Dębica - Nagawczyna Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE III miejsce
FURIO Rybnik Rybnickie Centrum Kultury Wyróżnienie I stopnia
Gimone Sosnowiec Gimnazjum Nr 1 Wyróżnienie I stopnia
IMPULS Brzeg Dolny Dolnobrzeski Ośrodek Kultury Wyróżnienie I stopnia
RYTMY PLANETY I Brzeg Dolny Dolnobrzeski Ośrodek Kultury Wyróżnienie I stopnia
Zespół Tańca "ART" Mysłowice Studio Ruchu "Open Dance" Wyróżnienie I stopnia
Elita Dąbrowa Górnicza Marengo Dąbrowa Górnicza Wyróżnienie II stopnia
V.I.P Rybnik Dom Kultury Wyróżnienie II stopnia
Z.A.B. 2 Zabrze Studio Tańca Ulicznego OPP4 Wyróżnienie II stopnia
Zespół Taneczny "Aplauz" Marklowice Marklowice Marklowickie Stowarzyszenie Kobiet Wyróżnienie II stopnia
zespół taneczny "Uśmiech" gr. średnia Tworków Gminny Zespół Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Wyróżnienie II stopnia
BŁYSK Czeladź Spółdzielczy Dom Kultury "ODEON" Wyróżnienie III stopnia
DIGERIDO Jaworzno Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, Dom Kultury "Szczakowa" Wyróżnienie III stopnia
HULAJDUSZA MARIUSZA Jaworzno Zespół Szkół nr 4 Wyróżnienie III stopnia
Iguana Dance Sosnowiec Concret Andrzej Ciszewski Wyróżnienie III stopnia
Inspiracja Rybnik Dom Kultury Wyróżnienie III stopnia
NOTHING Dąbrowa Górnicza Pałac Kultury Zagłębia Wyróżnienie III stopnia
Projekt Katowice Miejski Dom Kultury "Koszutka" Wyróżnienie III stopnia
Suello Rybnik Fundacja Elektrowni Rybnik Wyróżnienie III stopnia
Teen Dancers Kraków Młodzieżowy Dom Kultury im. J. Korczaka Wyróżnienie III stopnia
Zespół Tańca Nowoczesnego "RYTM" Czerwionka - Leszczyny Miejski Ośrodek Kultury Wyróżnienie III stopnia
Zespół Tańca Nowoczesnego SYSTEM-gr. starsza Rybnik Dom Kultury Boguszowice Wyróżnienie III stopnia
Kategoria od 17 lat
SOUL - GRUPA A Dębica - Nagawczyna Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE I miejsce
MAK I Zabrze Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 II miejsce
Zespół Misz-Masz grupa "A" Czeladź Miejski Zespół Szkół III miejsce
EUFORIA Jaworzno MCKiS Jaworzno Klub "Pod Skałką" Wyróżnienie I stopnia
SOLVAY Jaworzno MCKiS Jaworzno Klub "Gigant" Wyróżnienie I stopnia
Zespół Taneczny "Uśmiech" gr. starsza Tworków Gminny Zespół Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Wyróżnienie I stopnia
Gimone Sosnowiec Uczniowski Klub Sportowy "Orlęta" Wyróżnienie II stopnia
Ingenium Rybnik Rybnickie Centrum Kultury Wyróżnienie II stopnia
VIVERO Rybnik Rybnickie Centrum Kultury Wyróżnienie II stopnia
Z.A.B. Zabrze Studio Tańca Ulicznego OPP4 Wyróżnienie II stopnia
ADAMANT CREW Miasteczko Śląskie Miejski Ośrodek Kultury Wyróżnienie III stopnia
E4ia Dąbrowa Górnicza Marengo Dąbrowa Górnicza Wyróżnienie III stopnia
EFEKT Rybnik Dom Kultury Wyróżnienie III stopnia
Fałsz Oświęcim Szkoła Tańca ASTRA Wioletta Kowalczyk Wyróżnienie III stopnia
GO TO FLOW Chorzów Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Wyróżnienie III stopnia
INSPIRE Dąbrowa Górnicza Pałac Kultury Zagłębia Wyróżnienie III stopnia
Moog Rybnik Fundacja Elektrowni Rybnik Wyróżnienie III stopnia
REFLEX Rybnik Młodzieżowy Dom Kultury Wyróżnienie III stopnia
Zespół Tańca Folklorystycznego SP nr 7 "Złote Piaski - Mystic" gr. starsza Czeladź Szkoła Podstawowa Nr 7 im. 1000-lecia Państwa Polskiego Wyróżnienie III stopnia
Zespół Tańca Nowoczesnego PARADOX Pyskowice Miejski Ośrodek Kultury i Sportu Wyróżnienie III stopnia
Zespół Tańca Towarzyskiego "ROLL" Mikołów Ognisko Pracy Pozaszkolnej Wyróżnienie III stopnia
Zespół tańca estradowo-towarzyskiego "FEELING" Tychy Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków Wyróżnienie III stopnia


Sponsorzy Festiwalu:

Pracownia Reklamowa WATERMELON - www.watermelon.com.pl
KONSUL Trofea Sportowe - www.konsul.biz.pl
Grafprint - drukarnia i studio reklamy - www.grafprint.pl
Żak - Centrum Nauki i Biznesu - sosnowiec.zak.edu.pl
Agencja rozwoju Lokalnego S.A. - www.arl.org.pl
P.W. Centrum Robert Latos


2 2
3 4
5 6
7 8
9 10
11 12
13 14
15 16
17 18
19 20
21 22
23 24
25 26
27 29
30 31
32 33
34 35
36 37
38 39
40 41
42 43
44 45
46 47
48 49
50 51
52 53
54 55
56 57
58 59
60 61
62 63
64 65