I Ogólnopolski Festiwal Taneczny "Róża 2008"

Podczas Festiwalu Tanecznego "Róża 2008" wystąpiły 59 zespoły,
44 trenerów, w różnych kategoriach wiekowych, reprezentujące
18 miast (Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Jaworzno, Katowice, Knurów, Kraków, Łaziska Górne, Mysłowice, Niedobczyce, Pyskowice, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tychy, Zabrze).

Turniej sędziowali:
- pani Małgorzata Szyszka - dyplomowany trener i choreograf tańca ludowego
- pani Aleksandra Węglarczyk - trener, choreograf, tancerka S-klasy w tańcu latynoamerykańskim
- pan Adam Szendzielorz - trener, choreograf, tancerz S-klasy w tańcach latynoamerykańskich
- pan Mariusz Kowalski - trener, choreograf, reprezentujący style HIP-HOP, FUNKY, BREAK DANCE oraz taniec współczesny

UCZESTNICY
Nazwa grupy Miejscowość Szkoła / Klub Zajęte miejsce
Kategoria do lat 13
ALACARTE Pyskowice Miejski Ośrodek Kultury i Sportu I miejsce
TAKT Jaworzno Miejskie Centrum Kultury i Sportu II miejsce
BŁYSKAWICA Chorzów Starochorzowski Dom Kultury III miejsce
WITCHES Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 11 Wyróżnienie I stopnia
STARS Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 39 Wyróżnienie I stopnia
VOC-ART Jaworzno Szkoła Podstawowa nr 16 Wyróżnienie I stopnia
GRODZIECKIE KORNELKI Będzin Szkoła Podstawowa nr 3 Wyróżnienie II stopnia
MAŁOLATY Katowice Szkoła Podstawowa nr 67 Wyróżnienie II stopnia
MINI SELEN DANCE Sosnowiec Miejski Klub im. Jana Kiepury Wyróżnienie II stopnia
MAŁOLATKI Czeladź Szkoła Podstawowa nr 3 Wyróżnienie III stopnia
ALIQUANDO Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 42 Wyróżnienie III stopnia
AISHA Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 42 Wyróżnienie III stopnia
ZOZOLKI Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 32 Wyróżnienie III stopnia
AFERA Katowice Szkoła Podstawowa nr 15 Wyróżnienie III stopnia
PENCILCASE Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 16 Wyróżnienie III stopnia
MAGICZNE 13 Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 13 Wyróżnienie III stopnia
SZALONA GROMADKA Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 23 Wyróżnienie III stopnia
EXTREME Jaworzno Szkoła Podstawowa nr 1 Wyróżnienie III stopnia
IGUANA DANCE Sosnowiec Fundacja Zagłębia Wyróżnienie III stopnia
Kategoria od 14 do 16 lat
MISZ-MASZ (B) Czeladź Zespół Szkół nr 2 I miejsce
HULAJDUSZA MARIUSZA Jaworzno Gimnazjum nr 9 II miejsce
ATRIA Chorzów Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji III miejsce
GIMONE Sosnowiec Gimnazjum nr 1 Wyróżnienie I stopnia
DOMINO Rybnik Młodzieżowy Dom Kultury Wyróżnienie I stopnia
TRANS Mysłowice Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Wyróżnienie I stopnia
MIĘDZYSZKOLNY ZESPOŁ FOLKLORYSTYCZNY Czeladź Gimnazjum nr 3 Wyróżnienie I stopnia
PARADOX Pyskowice Miejski Ośrodek Kultury i Sportu Wyróżnienie II stopnia
AKAD Jaworzno Gimnazjum nr 1 Wyróżnienie II stopnia
SOLVAY Jaworzno Miejskie Centrum Kultury i Sportu Wyróżnienie II stopnia
AKTYN Siemianowice Śląskie Gimnazjum nr 4 Wyróżnienie II stopnia
HI FIT Katowice Gimnazjum nr 4 Wyróżnienie III stopnia
DYNAMIT Knurów Gimnazjum nr 1 Wyróżnienie III stopnia
WESOŁE NUTKI Ruda śląska Gimnazjum nr 4
Zespół Szkół nr 3 Specjalnych
Wyróżnienie III stopnia
LADYS Bytom Gimnazjum nr 13 Wyróżnienie III stopnia
SZOK Łaziska Górne Gimnazjum nr 1 Wyróżnienie III stopnia
TEENAGERS Tychy Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Wyróżnienie III stopnia
EUFORIA Jaworzno Miejskie Centrum Kultury i Sportu Wyróżnienie III stopnia
NIMOMY Będzin Miejski Zespół Szkół nr 3 Wyróżnienie III stopnia
SWEET GIRLS Sosnowiec Miejski Dom Kultury "Kazimierz" Wyróżnienie III stopnia
TWINS Bytom Zespół Szkół Ogolnokształcących nr 6 Wyróżnienie III stopnia
ZAKRĘCONE śWIETLIKI Sosnowiec Zespół Szkół Specjalnych nr 1 Wyróżnienie III stopnia
VIP Rybnik Dom Kultury Niedobczyce Wyróżnienie III stopnia
SELEN DANCE Sosnowiec Miejski Klub im. Jana Kiepury Wyróżnienie III stopnia
APLAUZ Jaworzno Dom Kultury "Jeleń" Wyróżnienie III stopnia
Kategoria od 17 lat
SHADOWS Ruda śląska Osiedlowy Dom Kultury "Jowisz" I miejsce
KLEKS Siemianowice Śląskie Młodzieżowy Dom Kultury im. dr Henryka Jordana II miejsce
PARADOX Jaworzno Miejskie Centrum Kultury i Sportu III miejsce
MISZ-MASZ (A) Czeladź Zespół Szkół nr 2 Wyróżnienie I stopnia
EFEKT Rybnik Młodzieżowy Dom Kultury Wyróżnienie I stopnia
GRAFFITI Chorzów Starochorzowski Dom Kultury Wyróżnienie I stopnia
BLACK SABAT Rybnik Młodzieżowy Dom Kultury Wyróżnienie II stopnia
ENERGY Mysłowice Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Wyróżnienie II stopnia
EXONE Sosnowiec Uczniowski Klub Sportowy "Orlęta" Wyróżnienie III stopnia
GALWAY Będzin Ośrodek Kultury Wyróżnienie III stopnia
APOKALIPSA Sosnowiec II Liceum Ogolnokształcące im. Bolesława Prusa Wyróżnienie III stopnia
DANCE ZONE Katowice XIV Liceum Ogolnokształcące im. mjr Henryka Sucharskiego Wyróżnienie III stopnia
D'EFEKT Zabrze Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 Wyróżnienie III stopnia
FUEGO Chorzów Zespół Szkół Technicznych i Ogolnokształcących nr 3 Wyróżnienie III stopnia
CHILI Kraków Młodzieżowy Dom Kultury Wyróżnienie III stopnia


1 2
3 4
5 6
7 8
9 10
11 12
13 14
15 16
17 18
19 20
21 22
23 24
25 26
27 28
29 30
31 32
33 34
35 36
37 38
39 40
41 42
43 44
45 46
47 48
49 50
51 52
53 54
55 56
57 58
59 60
61 62
63 64
65 66